Organizujesz imprezę, urodziny, happening? Szukasz stroju, który najlepiej pokaże co Ci w duszy gra lub zareklamuje twoją firmę (uświetni sztukę teatralną)? Nasza wypożyczalnia oferuje szeroką gamę kostiumów karnawałowych. Oferujemy kostiumy najlepszej jakości światowych marek, w tym także kostiumy licencjonowane przez wytwórnie filmowe. W szerokiej gamie produktów znajdziesz zarówno stroje jak i dodatki na każdą okazję.

Każdy bawić się może… więc stroje odpowiednie dla siebie znajdą u nas najmłodsi milusińscy, duże dzieci oraz najpoważniejsi biznesmeni.

Każdy z nas marzył kiedyś, aby zostać księżniczką albo super bohaterem… u nas marzenia się spełniają! Możesz zostać kim chcesz! Wyobrażasz sobie siebie jako postać z kreskówki? Nie widzisz jej na naszej stronie internetowej? Nie rezygnuj! Zadzwoń do nas lub napisz, a my postaramy się aby ten strój leżał na Tobie idealnie w dniu twojego balu karnawałowego! Nie musisz się martwić czyszczeniem stroju - zostaw to nam my zajmiemy się profesjonalnym czyszczeniem. Każdy strój jest zdezynfekowany i pięknie pachnie. Zapomniałeś oddać stroju zaraz po imprezie? Nie martw się! U nas strój wypożyczasz na 3 doby!